Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Yeni nesil BMW’lere Apple CarPlay ve Android Auto desteği

Ana Sayfa » Teknoloji » Otomobil » Yeni nesil BMW’lere Apple CarPlay ve Android Auto desteği
Yeni nesil BMW’lere Apple CarPlay ve Android Auto desteği

bmwcar (1)

Uzun bir süredir BMW’ye Apple CarPlay ve Android Auto desteği geleceği konuşuluyordu. Geçtiğimiz eylül ayında bu yönde dedikodular internet ortamına yayılmıştı. Çeyrek sonuçlarını açıkladığı toplantıda konuya açıklık getiren BMW, söz konusu desteğin yeni otomobillerde olacağını doğruladı.

Müşterilerinin akıllı telefonlarının tüm özelliklerini otomobillerde kullanabilmelerini istediklerini belirten BMW CEO’su Harald Krüger, CarPlay ve Android Auto’ya destek vereceklerini belirtti. Kullanıcı bilgilerini korumanın birinci öncelikleri olduğunun altını çizen Krüger, kullanıcıların bu konuda rahat olabileceklerini belirtti. Bu desteğin hangi modellerde bulunacağı ve söz konusu modellerin ne zaman piyasaya sürüleceği hakkında ise henüz bir bilgi mevcut değil.

Yeni nesil BMW’lere Apple CarPlay ve Android Auto desteği - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

RASTGELE İÇERİKLER

iOS 11 mi yoksa iOS 10.3.2 mi daha hızlı? Facebook Messenger Apple Watch’a Geldi 2015’in en hatalı filmi Furious 7 oldu Samsung 16 TB’lık dünyanın en büyük SSD’sini duyurdu Kumar Borcu Olan Samsung Çalışanı Bakın Ne Yaptı ? BMW lüksünün zirvesi X7 için takvim kesinleşti

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Blog GENÇ - Tüm Hakları Saklıdır