Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Yeni nesil BMW’lere Apple CarPlay ve Android Auto desteği

Ana Sayfa » Teknoloji » Otomobil » Yeni nesil BMW’lere Apple CarPlay ve Android Auto desteği
Yeni nesil BMW’lere Apple CarPlay ve Android Auto desteği

bmwcar (1)

Uzun bir süredir BMW’ye Apple CarPlay ve Android Auto desteği geleceği konuşuluyordu. Geçtiğimiz eylül ayında bu yönde dedikodular internet ortamına yayılmıştı. Çeyrek sonuçlarını açıkladığı toplantıda konuya açıklık getiren BMW, söz konusu desteğin yeni otomobillerde olacağını doğruladı.

Müşterilerinin akıllı telefonlarının tüm özelliklerini otomobillerde kullanabilmelerini istediklerini belirten BMW CEO’su Harald Krüger, CarPlay ve Android Auto’ya destek vereceklerini belirtti. Kullanıcı bilgilerini korumanın birinci öncelikleri olduğunun altını çizen Krüger, kullanıcıların bu konuda rahat olabileceklerini belirtti. Bu desteğin hangi modellerde bulunacağı ve söz konusu modellerin ne zaman piyasaya sürüleceği hakkında ise henüz bir bilgi mevcut değil.

Yeni nesil BMW’lere Apple CarPlay ve Android Auto desteği - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

RASTGELE İÇERİKLER

Google Maps’in iOS uygulaması nihayet Türkiye’de Snapchat artık daha az mobil veri tüketiyor Cem Yılmaz’lı İftarlık Gazoz’un ilk fragmanı yayında [Video] iPhone 6s ve iPhone 6s Plus hakkında her şey [Video] Twitter’ın “beğen” tuşu artık daha popüler BMW lüksünün zirvesi X7 için takvim kesinleşti

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Blog GENÇ - Tüm Hakları Saklıdır