Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Twitter’ın “beğen” tuşu artık daha popüler

Ana Sayfa » Teknoloji » Akıllı Cihazlar » Twitter’ın “beğen” tuşu artık daha popüler
Twitter’ın “beğen” tuşu artık daha popüler

Twitter’ın favori tuşunu, kalp şekilli “beğen” tuşuyla değiştirmesinin üzerinden bir hafta geçti. Favoriye almakla “beğenmek” arasındaki farktan ötürü bu geçişten hoşlanmayan kullanıcılar olsa daTwitter’ın açıklamasına göre tuşun kullanımında bugüne kadar yüzde altılık bir artış olmuş.

Twitter’ın evrensel bir anlamı olduğunu vurguladığı ve bu yüzden de yıldız şeklindeki favori tuşu yerine konumlandırdığı kalp tuşunun kalıcı olmayacağını düşünmek için hiç umut kalmadı. Twitter’dan Kevin Weil‘in katıldığı bir konferansta değişiklik yapılan günden beri kalp tuşu aktivitesinde yüzde altılık artış olduğunu söylemesi, bunu kanıtlıyor. Weil’a göre bu veri kullanıcıların değişikliğe adapte olduğunu doğruluyor. Twitter’ın yüz milyonlarla ölçülen kullanıcı sayısı düşünüldüğünde, yüzde altılık artış, ciddi bir oran.

Twitter’ın “beğen” tuşu artık daha popüler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

RASTGELE İÇERİKLER

Özel üretim Bentley hem göze hem kulağa hitap ediyor Tesla’nın otopilot aracı İstanbul trafiğinde [Video] Apple 20 ülkeye daha 3D harita sunuyor Samsung Galaxy Note 5 ve Galaxy Note 4 karşılaştırması CAT darbelere geçit vermeyen yeni telefonunu duyurdu iOS 11 mi yoksa iOS 10.3.2 mi daha hızlı?

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Blog GENÇ - Tüm Hakları Saklıdır