Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Twitter’ın “beğen” tuşu artık daha popüler

Ana Sayfa » Teknoloji » Akıllı Cihazlar » Twitter’ın “beğen” tuşu artık daha popüler
Twitter’ın “beğen” tuşu artık daha popüler

Twitter’ın favori tuşunu, kalp şekilli “beğen” tuşuyla değiştirmesinin üzerinden bir hafta geçti. Favoriye almakla “beğenmek” arasındaki farktan ötürü bu geçişten hoşlanmayan kullanıcılar olsa daTwitter’ın açıklamasına göre tuşun kullanımında bugüne kadar yüzde altılık bir artış olmuş.

Twitter’ın evrensel bir anlamı olduğunu vurguladığı ve bu yüzden de yıldız şeklindeki favori tuşu yerine konumlandırdığı kalp tuşunun kalıcı olmayacağını düşünmek için hiç umut kalmadı. Twitter’dan Kevin Weil‘in katıldığı bir konferansta değişiklik yapılan günden beri kalp tuşu aktivitesinde yüzde altılık artış olduğunu söylemesi, bunu kanıtlıyor. Weil’a göre bu veri kullanıcıların değişikliğe adapte olduğunu doğruluyor. Twitter’ın yüz milyonlarla ölçülen kullanıcı sayısı düşünüldüğünde, yüzde altılık artış, ciddi bir oran.

Twitter’ın “beğen” tuşu artık daha popüler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

RASTGELE İÇERİKLER

Türkiye’de ilk yeni araç kiralama sistemi iPhone 6s’in çıkış tarihi belli oldu WhatsApp Web sonunda iPhone için kullanımda Need for Speed’in PC sürümünün çıkış tarihi ertelendi 140 dolarlık Smartisan U1 gökkuşağı renkleriyle geliyor iOS 9’un çıkış tarihi belli oldu

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Blog GENÇ - Tüm Hakları Saklıdır