Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Twitter’ın “beğen” tuşu artık daha popüler

Ana Sayfa » Teknoloji » Akıllı Cihazlar » Twitter’ın “beğen” tuşu artık daha popüler
Twitter’ın “beğen” tuşu artık daha popüler

Twitter’ın favori tuşunu, kalp şekilli “beğen” tuşuyla değiştirmesinin üzerinden bir hafta geçti. Favoriye almakla “beğenmek” arasındaki farktan ötürü bu geçişten hoşlanmayan kullanıcılar olsa daTwitter’ın açıklamasına göre tuşun kullanımında bugüne kadar yüzde altılık bir artış olmuş.

Twitter’ın evrensel bir anlamı olduğunu vurguladığı ve bu yüzden de yıldız şeklindeki favori tuşu yerine konumlandırdığı kalp tuşunun kalıcı olmayacağını düşünmek için hiç umut kalmadı. Twitter’dan Kevin Weil‘in katıldığı bir konferansta değişiklik yapılan günden beri kalp tuşu aktivitesinde yüzde altılık artış olduğunu söylemesi, bunu kanıtlıyor. Weil’a göre bu veri kullanıcıların değişikliğe adapte olduğunu doğruluyor. Twitter’ın yüz milyonlarla ölçülen kullanıcı sayısı düşünüldüğünde, yüzde altılık artış, ciddi bir oran.

Twitter’ın “beğen” tuşu artık daha popüler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

RASTGELE İÇERİKLER

Google Maps’in iOS uygulaması nihayet Türkiye’de Snapchat artık daha az mobil veri tüketiyor Cem Yılmaz’lı İftarlık Gazoz’un ilk fragmanı yayında [Video] iPhone 6s ve iPhone 6s Plus hakkında her şey [Video] Twitter’ın “beğen” tuşu artık daha popüler BMW lüksünün zirvesi X7 için takvim kesinleşti

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Blog GENÇ - Tüm Hakları Saklıdır