Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Özel üretim Bentley hem göze hem kulağa hitap ediyor

Ana Sayfa » Teknoloji » Otomobil » Özel üretim Bentley hem göze hem kulağa hitap ediyor
Özel üretim Bentley hem göze hem kulağa hitap ediyor

CES’in bu yılki ağır topları arasına Bentley de katıldı. Fuara, özel üretim bir Continental GT ile katılan İngiliz lüks otomobil üreticisi yine kendine hayran bıraktı.

Bentley’nin sanatkar özelleştirme bölümü Mulliner tarafından yeniden yorumlanan Continental GT V8 S, hem göze hem de kulağa hitap ediyor. Hayır motor sesinden bahsetmiyoruz. V8 motorun sesi muhakkak güzeldir ancak Bentley bu kez ses sistemi tutkunlarını hedef alıyor. “Monster by Mulliner” imzalı ses sistemi, toplamda 3600 Watt çıkış gücüne sahip 16 adet hoparlörden oluşuyor.

Mulliner’in incelikli dokunuşları, ses sisteminin yanı sıra tasarımda da kendini gösteriyor. Hem iç hem de dış mekanda bolca kullanılan kırmızı detaylar, “Always lead, never follow” sloganının işlendiği eşikler, kırmızı-siyah deri döşemeler dikkat çekici. Hava çıkışları eklenen kaputun altı ise bildiğimiz gibi. 4 litre hacimli ve çift turbolu V8 motor 521 beygir güç ve 680 Nm tork üretiyor.

Özel üretim Bentley hem göze hem kulağa hitap ediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

RASTGELE İÇERİKLER

iOS 11 mi yoksa iOS 10.3.2 mi daha hızlı? iOS 9′daki 25 Yeni Özellik! Facebook’un bitmek bilmeyen oyun davetleri son buluyor Google Maps’in iOS uygulaması nihayet Türkiye’de Snapchat artık daha az mobil veri tüketiyor Ücretli yollar ve feribotlar da artık Yandex.Navigasyon’da

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Blog GENÇ - Tüm Hakları Saklıdır