Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

iOS 9 Çıktı! İndir!

Ana Sayfa » Teknoloji » Akıllı Cihazlar » iOS 9 Çıktı! İndir!
iOS 9 Çıktı! İndir!

Apple, iOS 9 güncellemesini yayınladı. iOS 9 güncellemesinin nasıl yükleneceği ve iOS 9 destekleyen iPhone ve iPad modelleri haberimizde.

iPhone-6s-099

 

Apple, WWDC 15 etkinliği sonrası yayınladığı iOS 9 Beta sürümleri ile işletim sistemini hatalardan arındırmayı hedeflemişti. Apple daha sonra radikal bir karar alarak iOS 9 Beta sürümlerini halka açmış ve herkesin iOS 9 Beta sürümlerini denemesini sağlamıştı. iPhone 6s etkinliğinde Apple, iOS 9’un hatalardan arındığını ve nihai sürümün 16 Eylül günü yayınlayacağını açıklamıştı.

Apple, söz verdiği gibi iOS 9 güncellemesinin dağıtımına bugün başladı. iOS 9 güncellemesini destekleyen tüm iPhone, iPad ve iPod touchsahipleri, güncellemeyi an itibariyle indirmeye başlayabilir. Ancak Apple serverlarının yoğunluğundan dolayı iOS 9 güncellemesini geç inebileceğini belirtelim.

iOS 9 alan iPhone ve iPad modelleri

iOS 9 güncellemesini; iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3 ve iPod touch 5 alıyor.

iOS 9 nasıl yüklenir?

iOS 9 güncellemesini; Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme bölümünden iPhone ve iPad cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. iTunes üzerinden güncellemek için ise iPhone ve iPad’inizi PC’ye bağlamanız ve güncellemeleri denetle demeniz yeterli olacaktır.

iOS 9 güncellemesi performans ve stabilite iyileştirmelerinin yanında yeni özellikler de sunuyor. iOS 9 ile gelen tüm yenilikleri detaylı bir şekilde önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşacağız.

iOS 9′daki 25 Yeni Özellik!

iOS 9 Çıktı! İndir! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

RASTGELE İÇERİKLER

iPhone sahipleri yeni Galaxy’leri 30 gün ücretsiz deneyebilecek iOS 8.4.1 güncellemesi yayınlandı iOS 11 mi yoksa iOS 10.3.2 mi daha hızlı? iOS 9’un çıkış tarihi belli oldu iOS 9.1 Public Beta 1 Çıktı ! Twitter büyük adım attı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Blog GENÇ - Tüm Hakları Saklıdır