Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

iOS 9 Çıktı! İndir!

Ana Sayfa » Teknoloji » Akıllı Cihazlar » iOS 9 Çıktı! İndir!
iOS 9 Çıktı! İndir!

Apple, iOS 9 güncellemesini yayınladı. iOS 9 güncellemesinin nasıl yükleneceği ve iOS 9 destekleyen iPhone ve iPad modelleri haberimizde.

iPhone-6s-099

 

Apple, WWDC 15 etkinliği sonrası yayınladığı iOS 9 Beta sürümleri ile işletim sistemini hatalardan arındırmayı hedeflemişti. Apple daha sonra radikal bir karar alarak iOS 9 Beta sürümlerini halka açmış ve herkesin iOS 9 Beta sürümlerini denemesini sağlamıştı. iPhone 6s etkinliğinde Apple, iOS 9’un hatalardan arındığını ve nihai sürümün 16 Eylül günü yayınlayacağını açıklamıştı.

Apple, söz verdiği gibi iOS 9 güncellemesinin dağıtımına bugün başladı. iOS 9 güncellemesini destekleyen tüm iPhone, iPad ve iPod touchsahipleri, güncellemeyi an itibariyle indirmeye başlayabilir. Ancak Apple serverlarının yoğunluğundan dolayı iOS 9 güncellemesini geç inebileceğini belirtelim.

iOS 9 alan iPhone ve iPad modelleri

iOS 9 güncellemesini; iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3 ve iPod touch 5 alıyor.

iOS 9 nasıl yüklenir?

iOS 9 güncellemesini; Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme bölümünden iPhone ve iPad cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. iTunes üzerinden güncellemek için ise iPhone ve iPad’inizi PC’ye bağlamanız ve güncellemeleri denetle demeniz yeterli olacaktır.

iOS 9 güncellemesi performans ve stabilite iyileştirmelerinin yanında yeni özellikler de sunuyor. iOS 9 ile gelen tüm yenilikleri detaylı bir şekilde önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşacağız.

iOS 9′daki 25 Yeni Özellik!

iOS 9 Çıktı! İndir! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

RASTGELE İÇERİKLER

Apple 20 ülkeye daha 3D harita sunuyor Apple’ın yeni patenti iPhone’u duman sensörüne dönüştürüyor iOS 9 Çıktı! İndir! Need for Speed’in PC sürümünün çıkış tarihi ertelendi Firefox’dan windows 10’a yeni sürüm iOS 9′daki 25 Yeni Özellik!

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Blog GENÇ - Tüm Hakları Saklıdır