Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Facebook Messenger Apple Watch’a Geldi

Ana Sayfa » Teknoloji » Akıllı Cihazlar » Facebook Messenger Apple Watch’a Geldi
Facebook Messenger Apple Watch’a Geldi

725x500xapple-watch-facebook-messenger-destegi-jpg-pagespeed-ic-9-1-b8y-640x360

Geçtiğimiz ay iPhone 6s etkinliğinde duyurulan Apple Watch için geliştirilen Facebook Messengeruygulaması indirmeye sunuldu. Apple Watch kullanıcıları artık akıllı saatleri üzerinden uygulamayı rahatlıkla kullanabiliyor.

Kullanıcılar uygulamada yer alan hazır mesajları ve emojileri arkadaşlarına gönderebilecekleri gibi ses klipleri, beğenmeler, çıkartmalar ve daha fazlasını da paylaşabiliyor. Uygulamada daha önceden gelen mesajları görüntülemek, konum paylaşımı yapmak, sesli mesajı yazılı mesaja çevirmek de mümkün. Son 10 kullanıcıdan gelen mesajları görüntüleyip mesajlaşmaya imkan tanıyan uygulamada ne yazık ki kullanıcı araması yapılamıyor. Force Touch desteğiyle bu özelliğin Facebook Messenger’da olmasını beklerdik. Bir sonraki güncellemede bu desteğin gelmesini umuyoruz. Facebook Messenger Apple Watch desteği haricinde iOS uygulamasında da yenilikler sunuyor. Kullanıcılar bundan böyle Messenger kişilerini ve konuşmalarını iOS cihazlardaki arama kısmı Spotlight üzerinden ulaşabiliyor. Facebook Messenger bununla birlikte iOS 9’la birlikte sunulan çoklu görev işlerine de destek veriyor. Apple Watch ve Facebook Messenger kullanıcısı iseniz uygulamayı Watch uygulaması üzerinden yükleyebilirsiniz.

 

 

 

Facebook Messenger Apple Watch’a Geldi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

RASTGELE İÇERİKLER

Özel üretim Bentley hem göze hem kulağa hitap ediyor Tesla’nın otopilot aracı İstanbul trafiğinde [Video] Apple 20 ülkeye daha 3D harita sunuyor Samsung Galaxy Note 5 ve Galaxy Note 4 karşılaştırması CAT darbelere geçit vermeyen yeni telefonunu duyurdu iOS 11 mi yoksa iOS 10.3.2 mi daha hızlı?

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Blog GENÇ - Tüm Hakları Saklıdır