Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

2015’in en hatalı filmi Furious 7 oldu

Ana Sayfa » Genel » 2015’in en hatalı filmi Furious 7 oldu
2015’in en hatalı filmi Furious 7 oldu

main_content_back

Hiçbir film kusursuz değil. Yapımında milyon dolarlar harcanan çok büyük bütçeli filmler bile. Büyük mantık hatalarını saymazsak devamlılık konusunda karşımıza çıkan ufak tefek hataları çoğunlukla görmezden geliriz. Ancak bu tip hatalardan 41 tane olunca o filmi bir kez daha sorgulamakta fayda var.

Movie Mistakes internet sitesinin gelenek haline getirdiği yılın en hatalı filmleri kategorisinde birinciliği bu yıl Furious 7 aldı. Seriyi kimsenin üstün senaryo veya kurgu kalitesi için izlemediğini düşünürsek çoğu hata fark edilmedi bile. Ancak internet sitesinin tespitlerine göre son Fast and Furious filminde tam 41 hata mevcut. Bunların çoğu devamlılık hatası olmakla birlikte birkaç sahnede yanlışlıkla kadraja giren kamera arkası ekipmanı da tespit edildi. Devamlılık hatalarından örnek vermek gerekirse; Elena’nın hastane sahnesinde Hobbs’un köprücük kemiği ile bacağının kırılmasından bahsetmesi ve ardından kamera Hobbs’a döndüğünde ise kolundaki alçı dışında gayet normal görünmesini söyleyebiliriz.

En hatalı film listesinin devamına baktığımızda 33 hatayla Jurassic World ikinci, 19 hatayla The Martian üçüncü sırada yer alıyor. Geçtiğimiz yılın en çok hata barındıran filmi ise 58 hatayla Captain America: The Winter Soldier olmuştu.

2015’in en hatalı filmi Furious 7 oldu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

RASTGELE İÇERİKLER

Özel üretim Bentley hem göze hem kulağa hitap ediyor Tesla’nın otopilot aracı İstanbul trafiğinde [Video] Apple 20 ülkeye daha 3D harita sunuyor Samsung Galaxy Note 5 ve Galaxy Note 4 karşılaştırması CAT darbelere geçit vermeyen yeni telefonunu duyurdu iOS 11 mi yoksa iOS 10.3.2 mi daha hızlı?

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Blog GENÇ - Tüm Hakları Saklıdır